KONST / Litografier / Färglitografi 7347231
nr 734 7231
Färglitografi
Signerad Gram, -1988, HC-upplaga, motivets mått: 29x40
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:09:20
450 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr